Eklenti İsteği Altın Konu

Eklenti İsteği Altın Konu
10
4K

rootksk

Licenced
Malum forumlarda, hatta tüm internet sitelerinde orjinal içerik her zaman daha çok iş yapıyor. Forumlarda kullanıcıalr paylaşım yaptığı için orjinal içeriği teşvik etmek adına çeşitli ayrıcalıklar sağlanabilir

1- Yönetim ekibi tarafından kullanıcıların açtıkları konular arasından uygun olanlar altın konu olarak işaretlenebilir,
2- Altın konu sayısı postbitte gösterilebilir
3- Belirli sayıda altın konuya sahip olan üye otomatik olarak xxxx rankı kazanabilir, ( bu işlem için zaman kısıtlaması koyulabilir, örneğin son 30 gün içinde xx sayıda altın konusu varsa xxx rankı kazanır, son 30 günde belirtilen sayıda altın konunun altına düşerse xxx rankını kaybeder )
4- Altın konuların başlığında ALTIN KONU ibaresi gelebilir veya başka bir simge
5- Otomatik verilen rank sayesinde kullanıcıya forumda da çeşitli ayrıcalıklar tanınabilir ( Bunu eklentiyle yapmamıza gerek yok zaten, daha fazla imza karakteri, daha fazla imza resmi, farklı nick rengi vb gibi alacağı üye grubunun detaylarından ayarlanabiliyor )
6- Ayın en iyi paylaşımcıları şeklinde bir sıralamada Widget olarak eklenebilir ( bu widget üzerinden geçen ayın en iyilerine de bakılabilir, bu sayede önceki ayın en iyi ilk 3üne giren ya da ilk 5 ine giren üyelere belirli hediyeler vermemizin önünü açmış oluruz ) ( Bu widget açılan konunun tarihine göre ya da altın konu olarak işaretlendiği tarihe göre 2 seçenek olarak admin panelden seçilebilir olursa çok daha iyi olur )

Son düzenleme:

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Bu kadar hızlı ve bu kadar da yenilik olmaz ki be kardeşim ?
Adamlar yapmış yine.. Elinize sağlık ??

Güzel yorumun için çok teşekkürler, değerli dostum. Eklenti veya tema bunlar bahane!

erck bazen geriye dönüp baktığımda dostlukların, arkadaşlıkların kurulabiliyor olması ortaya ne çıktığından daha değerli.

Bu site sayesinde çok değerli insanlar tanıdım onlar kendini biliyor hepsine tsk ederim. İnsan hayatında iki şeyi unutmazmış sevdiğini ve nefret ettiğini!
Sevdiklerimiz zaten yanımızda, nefretlerimizde var elbet yanlış seçimlerimizin olduğu gibi onlar içinde diyeceğim belli herkes kendi yolunda mutlu olsun!

Eklentiye gelince, adamlar yapıyorlar! :) ...
Gövde gösteri olacak yada belki ukalalık diyebilirsiniz ama bunu ekibimiz için söylemem lazım!

Buraya bir ağaç çizelim dersen çizeriz! Hepsi harika insanlar ve ben onlarla gurur duyuyorum! (y)

XenTR HytaleTurkiye Kunteper ?

bob-ross-4-2.gif

Belki bu bir resim değil ama Bob'un dediği biraz değiştireyim,

"Zaman bizim için yeni ve keyif verici ürünler için çalıştığımızda daha eğlenceli geçiyor"

Ürün yarın mağazada yerini alacak :) ...
Umarım hedeflenenleri gerçekleştirir.
Malum forumlarda, hatta tüm internet sitelerinde orjinal içerik her zaman daha çok iş yapıyor. Forumlarda kullanıcılar paylaşım yaptığı için orjinal içeriği teşvik etmek adına çeşitli ayrıcalıklar sağlanabilir

1- Yönetim ekibi tarafından kullanıcıların açtıkları konular arasından uygun olanlar altın konu olarak işaretlenebilir,

2- Altın konu sayısı postbitte gösterilebilir

3- Belirli sayıda altın konuya sahip olan üye otomatik olarak xxxx rankı kazanabilir, ( bu işlem için zaman kısıtlaması koyulabilir, örneğin son 30 gün içinde xx sayıda altın konusu varsa xxx rankı kazanır, son 30 günde belirtilen sayıda altın konunun altına düşerse xxx rankını kaybeder )

4- Altın konuların başlığında ALTIN KONU ibaresi gelebilir veya başka bir simge

5- Otomatik verilen rank sayesinde kullanıcıya forumda da çeşitli ayrıcalıklar tanınabilir ( Bunu eklentiyle yapmamıza gerek yok zaten, daha fazla imza karakteri, daha fazla imza resmi, farklı nick rengi vb gibi alacağı üye grubunun detaylarından ayarlanabiliyor )

6- Ayın en iyi paylaşımcıları şeklinde bir sıralamada Widget olarak eklenebilir ( bu widget üzerinden geçen ayın en iyilerine de bakılabilir, bu sayede önceki ayın en iyi ilk 3üne giren ya da ilk 5 ine giren üyelere belirli hediyeler vermemizin önünü açmış oluruz )

rootksk öneriniz ve talebiniz için teşekkürler.
Yazdıklarınıza uygun bir çalışma yapacağız görüştüğümüz gibi biraz zaman verirsen güzel bir şey ortaya çıkacaktır.

Saygılar.

rootksk ,

Uzun bir çalışma sonrası ortaya çok güzel bir ürün çıktı eminim çok beğeneceksin.
Tüm detayları ve özelliklerini henüz tanıtmış olmasak da bir kaç ekran görüntüsü paylaşmış olalım.

Artık gerisi sende :) ...

1593355819147.png

1593355871555.png

1593356227369.png

1593356296112.png

1593356409263.png

1593356585527.png

Güzel yorumun için çok teşekkürler, değerli dostum. Eklenti veya tema bunlar bahane!

erck bazen geriye dönüp baktığımda dostlukların, arkadaşlıkların kurulabiliyor olması ortaya ne çıktığından daha değerli.

Bu site sayesinde çok değerli insanlar tanıdım onlar kendini biliyor hepsine tsk ederim. İnsan hayatında iki şeyi unutmazmış sevdiğini ve nefret ettiğini!
Sevdiklerimiz zaten yanımızda, nefretlerimizde var elbet yanlış seçimlerimizin olduğu gibi onlar içinde diyeceğim belli herkes kendi yolunda mutlu olsun!

Gövde gösteri olacak yada belki ukalalık diyebilirsiniz ama bunu ekibimiz için söylemem lazım!

Buraya bir ağaç çizelim dersen çizeriz! Hepsi harika insanlar ve ben onlarla gurur duyuyorum! (y)

bob-ross-4-2.gif

"Zaman bizim için yeni ve keyif verici ürünler için çalıştığımızda daha eğlenceli geçiyor"

bob-ross-4-2.gif

Uzun uzuuun yıllardır, bir forumda gördüğüm en anlamlı paylaşım ❤️

Herşey için teşekkürler.. İyi ki varsınız, iyi ki sizinleyiz..
Dostluğunuz yeter!

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri