Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Latest reviews

The best theme is amazing. thanks to the team for this great job
Eğer forumunuzda ücretli üyelik sistemi ya da belirli bir paket / hizmet satışı yapıyorsanız kesinlikle olması gereken bir eklenti. Hem kullanışlı hem de tam uyumlu.. Şuan ki hali gayet başarılı ancak bir kaç geri dönüşde bulundum. Gelecek güncelleme ile tadından yenmez bir hal alacak :) Yine teşekkürler XENTR ekibi!
Foruma kesinlikle farklılık katan bir eklenti. Hem kullanıcılara küçük ipuçları veriyoruz, motive ediyoruz, memnuniyet derecesini arttırıyoruz.. Daha ne olsun, elinize sağlık. Teşekkürler..
Eklentide her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve eklenti kusursuz çalışıyor. Fiyat olarak da gerçekten çok uygun.. Bu fiyata bu eklenti gerçekten çok iyi.. Emeği geçen tüm XENTR ekibine teşekkür ediyorum. Elinize emeğinize sağlık!
Kesinlikle her forumda olması gereken bir eklenti. Tüm paylaşımlardan kullanıcıların sorumlu olduğu bir gerçek. Kullanıcıların paylaşım yapmadan önce paylaşım kurallarını kabul etmesi zorunluluğu olmazsa olmazlardandır. Teşekkürler XENTR, elinize sağlık!
Bu eklenti sayesinde forumunuzda belirli kuralları onaylamadan içerik paylaşamıyorlar. Ben satın aldım ve çok memnunum sakın fiyat pahalı falan diye düşünmeyin aynı eklentiyi sıfırdan yaptırmaya kalksanız size yurtdışında 100 dolardan kapı açacaklar. Türk üreticileri destekleyin ki yarın öbür gün başınız ağrıdığında çalacağınız bir kapı olsun. XENTR ekibine desteği için kendi adıma teşekkür ediyorum.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top