Web Hosting XenTr Üyelerine Özel Reseller Kampanyası

Web Hosting XenTr Üyelerine Özel Reseller Kampanyası

DostHosting

Sunucu ve Host Uzmanı
Licenced
SMS Confirmed
Linux Bayi Premium

150 GB Disk Alanı
Limitsiz Aylık Trafik
Limitsiz Site Barındırma
Limitsiz Alt Özellikler
Hızlı Kurulum
WHM Panel
Linux - cPanel
Litespeed
Ücretsiz SSL
Özel Name Server Tanımlama
Anında Kurulum
Türkiye ve Almanya Lokasyon

FİYATI : 250 TL + KDV
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Fiyatlar Güncellenmiştir.

XenTr Üyelerine Özel Kupon

Kupon = XenTr.Net

Son düzenleme:

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Tşk Ederim Efendim. XenTr Üyelerine Özel Indirim Yapılacak. 200 Tl Ye Kampanya dan Yararlanacak.
Harika bir kampanya olmuş ne diyelim. Hayırlı olsun. XenTR üyelerine özel indirim 200 TL olduysa yöneticilere ne kadar olur? :)

Özellikle XenForo uyumlu hosting vs paketleri bulmak bazen ciddi sorun olmaktadır, Sizin müşterilerinizin şu ana kadar herhangi bir olumsuz geri bildirim bırakmamış olması sanırım bu alınan hizmetin kalitesini göstermektedir.

Hayırlı satışlar dilerim.
Hayırlı olmasını temenni ediyorum. Umarım mutlu müşterileriniz ve kazancınız bol olur. Hayırlı satışlar...

Reseller Fiyatlarımız 250 TL Sabitledik.(Kdv Hariç).

Çok güzel fiyat, sorunsuz hizmet umarım yararlanmak isteyen kullanıcılar fırsatı değerlendirir.

Tşk Ederim Efendim. XenTr Üyelerine Özel Indirim Yapılacak. 200 Tl Ye Kampanya dan Yararlanacak.
Harika bir kampanya olmuş ne diyelim. Hayırlı olsun. XenTR üyelerine özel indirim 200 TL olduysa yöneticilere ne kadar olur? :)

Özellikle XenForo uyumlu hosting vs paketleri bulmak bazen ciddi sorun olmaktadır, Sizin müşterilerinizin şu ana kadar herhangi bir olumsuz geri bildirim bırakmamış olması sanırım bu alınan hizmetin kalitesini göstermektedir.

Şuan Kuponu Ekliyorum XenTr. Net Müşterileri Içın Xenforo Hosting Paketlerinde Güncellemeler Yapıp Tekrar Konular Düzenlenecek.

Tşk Ederim Allah Razı Olsun.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri