Bilgi [XTR] Block Proxy Servers

Bilgi [XTR] Block Proxy Servers
4
3K

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Değerli arkadaşlar,
Proxy kullanarak internete bağlanmanız halinde, ziyaret ettiğiniz siteler sizin IP adresiniz yerine, bağlandığınız proxy sunucusunun IP adresini görüntüler. Dolayısı ile IP adresiniz baz alınarak edinilebilecek tüm bilgileri de gizlemenize olanak tanır.

Ne yazık ki ticari gayesi olan ve ürünlerinin gerçek tüzel kullanıcılar tarafından kullanılmasını isteyenler için Proxy Bloklama önemli. Xentr üzerine proxy kullanan kullanıcılar için aşağıda bağlantısını verdiğimiz konuda daha önce sizlere bilgilendirme yaptık.

Bu bilgilendirme doğrultusunda sizlere iletmek isteriz ki bu durumu esnetme şansımız yok. Bu konuda taleplerinizi iletmek yerine çözümleri lütfen kendi sürecinizde değerlendirin.

Gelelim bu kapsamda kullandığımız ürüne,

1588449448477.png

Bağlantı türüne göre de iki farklı proxy sunucusu bulunmaktadır:

1. HTTP (Web) Proxy Sunucuları: Genelde daha hızlı internet erişimi ve IP adresi gizleme amacı ile kullanılmaktadır. Sadece web sitelerini ziyaret etmek için kullanılır. HTTP protokolü dışında kalan (örneğin FTP protokolü gibi) hiçbir protokole bağlanmayı desteklemez. Yasaklı sitelere bağlanmak için en çok tercih edilen proxy sunucusu türüdür.
  2. SOCKS Proxy Sunucuları: FTP, SMTP gibi protokolleri destekler. HTTP proxy sunucularına göre daha yavaş çalışmaktadır.

Yukarıda yer alan bilgileri de ilettikten sonra şunu ekleyelim,
Hangisini kullanırsanız kullanın bu şekilde sitemizden yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Ürün hakkında gerekli bilgilendirmeleri de yakında yapacağız, şuan için sitemizde test edilmektedir.
Ufak bir tanıtım konusu olması açısından sizleri bilgilendirmek istedik.

Saygılar.

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
TurkNet'e dikkat edin :) Malum aynı ip adresini yüzlerce aboneye kullandırabiliyor. Biliyorsun ben statik ip alarak kurtuldum sizin bu korumalardan, başkalarıda mağdur olmasın...

Zaten Türk Net hakkında forumlarda hiç hoş şeyler yazmıyor. Sıkıntı bir kuruluş. Hele hele yüzlerce kullanıcıya aynı ip adresi kullandırıyorlarsa baya bir sıkıntı. ?

Ben gayet memnunum özellikle tt den sonra ilaç gibi geldi,tek sorun kullanıcılara CGNAT denilen bir sistem ile internete çıkartıyor olmaları... Malesefki uygun fiyat politikasından dolayı bunu kabul ediyoruz... Bakınız CGNAT

Şu an kullandığım tarifem:
1000 Dk her yöne ücretsiz telefon görüşmesi
75 Mbps sınırsız internet
1 statik ip
Tüm ücretler dahil 96 TL :)

Böyle bir hizmeti bulunduğum ilde başka verebilen operatör malesef çıkmadı...

Ben gayet memnunum özellikle tt den sonra ilaç gibi geldi,tek sorun kullanıcılara CGNAT denilen bir sistem ile internete çıkartıyor olmaları... Malesefki uygun fiyat politikasından dolayı bunu kabul ediyoruz... Bakınız CGNAT

Şu an kullandığım tarifem:
1000 Dk her yöne ücretsiz telefon görüşmesi
75 Mbps sınırsız internet
1 statik ip
Tüm ücretler dahil 96 TL :)

Böyle bir hizmeti bulunduğum ilde başka verebilen operatör malesef çıkmadı...
Süperonline da ben 70 tl ödüyorum artı Türkcell tv var. Ve internet hızı evimde mükemmel

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri