Seo eklentisi ile alakalı bir kaç soru

Seo eklentisi ile alakalı bir kaç soru
5
2K

Panterus

Licenced
Forumda kurdum bu eklentiyi, fakat yeterli açıklama bulamadığım için bazı özelliklerin ne anlama geldiğini sormak istiyorum.

1- Bu tik anlamı tam olarak nedir.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

2- OG:image görevi nedir, ben bu şekilde foırum ayarı yapmama rağmen paylaşımlarda twitterda çıkmıyor görsel. Yanlış bir ayar mı yapmaktayım.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

au lait eklenti yazarı, heryerde bulunmuyor bu eklenti ve xenforodan kalkmış. destek olursanız sevinirim bu eklentinin foruma entegresi hakkında

Saygılar,

Hello,

Follow/NoFollow is for Robots from Google, etc. Do you have the latest version ? :unsure:

Regards, SyTry

Forumda kurdum bu eklentiyi, fakat yeterli açıklama bulamadığım için bazı özelliklerin ne anlama geldiğini sormak istiyorum.

1- Bu tik anlamı tam olarak nedir.

2- OG:image görevi nedir, ben bu şekilde foırum ayarı yapmama rağmen paylaşımlarda twitterda çıkmıyor görsel. Yanlış bir ayar mı yapmaktayım.

Saygılar,

1. Spider olarak tanımladığımız botların bu içeriği görüntüleyebilmesi, okuması, index alması adına bir seçenektir.
2. OG image sosyal paylaşım alanlarında bir konu bağlantısını paylaştığınızda meta_title gibi konu içinde ekli yada url ile bbcode olarak ilave edilmiş resimleri konu içeriğine ekler.
3. Sebastian, ücretli olan bu eklentiye artık destek vermiyor, ben sizin kullandığınız sürümü XF 2.1+ için revize ettim.

Ayarları da şuan olması gereken şekilde sonuçlandırdık.
Saygılar.

1. Spider olarak tanımladığımız botların bu içeriği görüntüleyebilmesi, okuması, index alması adına bir seçenektir.
2. OG image sosyal paylaşım alanlarında bir konu bağlantısını paylaştığınızda meta_title gibi konu içinde ekli yada url ile bbcode olarak ilave edilmiş resimleri konu içeriğine ekler.
3. Sebastian, ücretli olan bu eklentiye artık destek vermiyor, ben sizin kullandığınız sürümü XF 2.1+ için revize ettim.

Ayarları da şuan olması gereken şekilde sonuçlandırdık.
Saygılar.
Teşekkür ediyorum. Elinize sağlık.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri