Kullanım tekniği Oylama ve Çözüm Olarak İşaretle Alanını Yapışkan Yapma

Kullanım tekniği Oylama ve Çözüm Olarak İşaretle Alanını Yapışkan Yapma
10
3K

SelamT

Licenced
SMS Confirmed
SelamT Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Oylama ve Çözüm Olarak İşaretle Alanını Yapışkan Yapma - Oylama ve Çözüm Olarak İşaretle Alanını Yapışkan Yapma işlemi nasıl yapılır?

Merhaba,

https://xentr.net/resources/how-to-make-a-sticky-user-cell.71/ linkinde XenTR 'nin makalesinden feyz alarak, yeni gelen sürümdeki Oylama ve Çözüm Olarak İşaretle alanlarını da, sorunun yazılı olduğu alan aktif kaldığı kadar sabit, sonra akacak şekilde revize ettim.

Benzer türde kullanmak isteyenler olursa, aşağıdaki kodlar işine yarayacaktır.

@media (min-width: {{ property('responsiveMedium') + 1 }}px ) { .message-cell.message-cell--vote...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Eline sağlık kardeşim :) ...

Ellerine sağlık kardeşim güzel düşünmüşsün...;)

Ellerine sağlık kardeşim güzel düşünmüşsün...;)
Amatörce bişi yaptım ben, kodlarda fazlalık vs olabilir abi. Sen bir el atarsın :)
Ayrıca, soru cevap ile makale ve önerilerin classları aynı olmadığı için onlara da ilave gerek.
Derli toplu ve belkide tek bir halde senden bir güzellik bekliyoruz.

Esen kal.

Sorun değil hallederim kardeşim, güncellemelerden özelleştirmelere henüz geçemedik. Sözünü ettiğin alan için bir çalışma yaparım. ;)

SelamT kardeşim şu şekilde sanırım olacaktır. İlk modifiye fikri senden geldi bizde bu konuda katkı sağlayalım.

CSS:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!
Burada dikkat edilmesi gereken husus yukarıda vermiş olduğum less yapısındaki top yükseklik değerlerini ayarlamanızdır. Umarım birilerine faydalı olur.

Önerilerdeki oylamayı kapsamamış abi. Onu da kapsayacak şekilde tek bir kodla revize edilir mi?

Ben mesela 3 kodla aşağıdaki gibi üyelik ve oylamaları yaptım.

Kod:

O halde kodları şu şekilde güncelle.. ;)
CSS:

Son düzenleme:
Bu oylama özelliğini extra.less’ e eklediğim bir kod satırı İle bende bu şekilde sağa almıştım. Fakat kodu sildiğim halde, hala sağ tarafta kalmakta, eski hakine nasıl alırım acaba ?

Bu oylama özelliğini extra.less’ e eklediğim bir kod satırı İle bende bu şekilde sağa almıştım. Fakat kodu sildiğim halde, hala sağ tarafta kalmakta, eski hakine nasıl alırım acaba ?
Yukarıdaki kodlar basit bir less biçimidir. Temanızın extra.less şablonundan silmişseniz bu özellik zaten var olmayacaktır. Ana tema ve alt temanızın extra.less şablonunu tekrar kontrol edin. Eğer yukarıda verilen kodları sildiyseniz başka bir durum olabilir.

Ana ve alt temalarda uygulamış olduğum kod mevcut değil şu anda neden eski halini almadı bende anlayamadım.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri