VDS-VPS DostHosting'ten XenTR.Net Kullanıcılarına Plesk Panelli Vps-Vds Sunucular

VDS-VPS DostHosting'ten XenTR.Net Kullanıcılarına Plesk Panelli Vps-Vds Sunucular
25
5K

DostHosting

Sunucu ve Host Uzmanı
Licenced
SMS Confirmed
logo-2-png.676

DostHosting Plesk Panel Vps-Vds Sunucu Paketleri

Plesk Panel - VDS-1
Intel(R) Core(TM) i7-4790K
4 GB DDR4
60 GB SSD
1 Gbit / Limitsiz Trafik
Almanya Lokasyon
Plesk Panel Sınırsız Domain Orjinal
Fiyatı : 100 TL Aylık

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Plesk Panel - VDS-2
6 GB DDR4
80 GB SSD
1 Gbit / Limitsiz Trafik
Almanya Lokasyon
Fiyatı : 120 Tl Aylık

Plesk Panel - VDS-3
8 GB DDR4
100 GB SSD
1 Gbit / Limitsiz Trafik
Almanya Lokasyon
Fiyatı : 140 Tl Aylık

Plesk Panel - VDS-4
12 GB DDR4
140 GB SSD
1 Gbit / Limitsiz Trafik
Almanya Lokasyon
Fiyatı : 180 Tl Aylık

Ekstra İhtiyacınız Olan Paketler İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.

Xentr.Net Kullanıcılarına Gerekli Yardımı Elimizden Geldiğince Yapacagız.

logo-2-png.676

SİTEMİZDE TÜM KREDİ KARTI VE BANKA KARTI İLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ

Bilgi Kaynak Erişimi :

Son düzenleme:

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

DostHosting sadece plesk panel olarak mı kampanya hazırladınız yoksa diğer paneller içinde geçerli mi?

Aslında güzel bir kampanya olmuş öncelikle hayırlı satışlar fakat. Bildiğiniz gibi son zamanlarda bu kontrol panellerine çok zam geldi. Onun yerine alternatif olan centosweb panel ve cyberpanel üzerinde de bir çalışma olursa sizin için yararlı olacağını düşünüyorum.

Aslında güzel bir kampanya olmuş öncelikle hayırlı satışlar fakat. Bildiğiniz gibi son zamanlarda bu kontrol panellerine çok zam geldi. Onun yerine alternatif olan centosweb panel ve cyberpanel üzerinde de bir çalışma olursa sizin için yararlı olacağını düşünüyorum.

O dedikleriniz ucretsiz kuruluyor saten mevcut fakat plesk panelle centosweb karşılaştırdığımda herkes plesk diyor bana ben bu zamları göz önüne alindi malesef kimseye yapılmıyor. Yanlızca cpanellerw yapiliyor

Doğru hocam. Yinede teşekkürler güzel kampanya olmuş. Ben sadece müşteri açısından alternatif olması bakımından bu şekilde yazdım.

Doğru hocam. Yinede teşekkürler güzel kampanya olmuş. Ben sadece müşteri açısından alternatif olması bakımından bu şekilde yazdım.
Tsk ederim. Herkes nerden ucuz Panelli makine alirim diye düşünüyor. Cunku lisanslar cok pahali bizde alternatif olarak sunuyoruz.

Tsk ederim. Herkes nerden ucuz Panelli makine alirim diye düşünüyor. Cunku lisanslar cok pahali bizde alternatif olarak sunuyoruz.

Aslında ücretsiz panel veya daha ucuz sunucu nerden alırım diye aramaları çok normal çünkü adam o sunucu içerisinde 1 veya en fazla site barındırıyor. fakat yeni açılacak bir site için bir sürü maliyet ödemesi müşteriyi farklı altanatifleri itebiliyor. Plesk panelde de bilmeyenler için şöyle bir yanılgı var sadece asp, aspx vb. sistemler için kullanıldığını düşünüyorlar. Fakat bu ön yargıyı yıkmak gerekir.

Aslında ücretsiz panel veya daha ucuz sunucu nerden alırım diye aramaları çok normal çünkü adam o sunucu içerisinde 1 veya en fazla site barındırıyor. fakat yeni açılacak bir site için bir sürü maliyet ödemesi müşteriyi farklı altanatifleri itebiliyor. Plesk panelde de bilmeyenler için şöyle bir yanılgı var sadece asp, aspx vb. sistemler için kullanıldığını düşünüyorlar. Fakat bu ön yargıyı yıkmak gerekir.
Aynen Xenforo Kullananlar İçin İdeal Bir Sistem Benim İçin Cpanele Alternatif

Satışlarımız Vds-Vps Üzerinden Güncel Paketlere Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Sağolasınız Efendim Tesekkur Ederim. 2 Senedir Sorunsuz Bir Şekilde Müşterilerime Hizmet Etmeye Çalışıyoruz.

Bebek Forum Yedek Sunucusunu DostHosting den aldım gayet memnunum çok hızlı o da en düşüp vps versiyonu çok hızlı... Helal olsun kardeşim hayırlı satışlar.

Bebek Forum Yedek Sunucusunu DostHosting den aldım gayet memnunum çok hızlı o da en düşüp vps versiyonu çok hızlı... Helal olsun kardeşim hayırlı satışlar.

Tsk Güzel Yorumunuz icin. Artık Kendi Sunucularımızda Hizmet Vermekteyiz. 2 Senede Kendi Sunucularımızı Satin Aldık Dahada Guzel İsler Olacak

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri